Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca

Android için Şarkı Sözü Bulmaca Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.3 MB
  • Version 1.0.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Songs Quizzes
Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek şimdiye kadar hiç yaşamadığınız eşsiz ve çok eğlenceli bir bulmaca oyunu deneyimi yaşama şansını elde edebilir ve dilediğiniz her an o

Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyerek şimdiye kadar hiç yaşamadığınız eşsiz ve çok eğlenceli bir bulmaca oyunu deneyimi yaşama şansını elde edebilir ve dilediğiniz her an oyunun tadını çıkarabilirsiniz.

Müzik camiasında büyük bir üne sahip olan, büyüleyici sesi ve eşsiz yorumu ile milyonlarca hayranına hitap eden Sezen Aksu' nun siz de bir hayranı mısınız? Peki onun şarkılarını iyi bilir misiniz? İşte Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca oyunu ile size Sezen Aksu' nun şarkılarını bilme konusunda kendinizi test etme ve bunun yanı sıra çok eğlenceli zaman geçirme imkanı.

Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca oyununda ekranınıza gelecek Sezen Aksu' nun en popüler şarkılarının sözlerinde boşluk bulunan noktalı yerleri alt kısımda bulunan sözler arasından doğru olanını seçerek boşluğu doldurup şarkı sözünü tamamlamaya çalışacaksınız. Sözleri doğru şekilde tamamlayarak seviyelerde ilerleyecek ve puanlar kazanacaksınız. İyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Sezen Aksu - Şarkıları Bulmaca indir